کشف چیزهای باورنکردنی‌ و شگفت‌انگیز در آب زمزم

یک مهندس ترک برای بررسی و کشف مقدار مواد معدنی در آب زمزم، آن را زیر میکروسکوپ قرار داد که نتیجه این تحقیق او را شگفت‌زده کرد.

دیلارا ساری، مهندس ترکیه‌ای، روند تحقیق خود را در یک کلیپ ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی مستند کرد و آنچه را که دریافت کرد به عنوان «یک چیز شگفت‌انگیز که غیرقابل باور است» توصیف کرد.

دیلارا کشف کرد که آب زمزم سرشار از مواد معدنی است، به گونه‌ای که مواد معدنی آن در مقایسه با آب معدنی معمولی، ۱۰ برابر بیشتر است.

این مهندس توضیح داد که اگر این آب تبخیر شود، گروهی از کریستال‌ها رسوب می‌کنند که علاوه بر داشتن فلوراید، حاوی مواد معدنی غنی از جمله کلسیم، منیزیم، پتاسیم و سدیم هستند.

دیلارا از فراوانی مواد معدنی موجود در آب زمزم که برای پوست و به طور کلی اعضای بدن بسیار مفید هستند ابراز شگفتی کرد.

چاه زمزم نام‌های دیگری نیز دارد که از آن جمله می‌توان به نام‌های صالح، نعمت، مژده، حرمیه، سرّ جبرئیل، سیراب زائر، شفای مریض، شرب نیکوکاران، خیر، مدونه، ابطالبوت اشاره کرد.

چاه زمزم در ۲۱ متری بیت‌الحرام به سمت شرق با عمق ۳۰ متر است. داستان چاه زمزم هنوز هم نمونه‌ای از معجزات است که آب شفابخش آن تغییری نکرده و پس از گذشت هزاران سال، پاکی و خوبی خود را حفظ کرده است.

یک مهندس ترک برای بررسی و کشف مقدار مواد معدنی در آب زمزم، آن را زیر میکروسکوپ قرار داد که نتیجه این تحقیق او را شگفت‌زده کرد.دیلارا ساری، مهندس ترکیه‌ای، روند تحقیق خود را در یک کلیپ ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی مستند کرد و آنچه را که دریافت کرد به عنوان «یک چیز شگفت‌انگیز که غیرقابل باور است» توصیف کرددیلارا کشف کرد که این آب سرشار از مواد معدنی است، به گونه‌ای که مواد معدنی آن در مقایسه با آب معدنی معمولی، ۱۰ برابر بیشتر است.

منبع

اولین نفری باشید که نظر می دهید on "کشف چیزهای باورنکردنی‌ و شگفت‌انگیز در آب زمزم"

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*