دو حادثه ترافیکی جداگانه در دایکندی جان سه نفر را گرفت و ۱۱ زخمی برجای گذاشت

مسئولان محلی در ولایت دایکندی می‌گویند که در دو حادثه جداگانه ترافیکی در مرکز و ولسوالی میرامور این ولایت، سه نفر جان باخته و ۱۱ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

حادثه نخست حوالی ساعت ۱:۰۰ بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه ، ۲۳ حوت) در ولسوالی میرامور و حادثه دوم حوالی ساعت ۲:۰۰ بعد از ظهر در شهر نیلی، مرکز دایکندی رخ داده است.

محمدعلی فدایی، فرمانده امنیه‌ی طالبان در ولسوالی میرامور می‌گویند که در پی منحرف شدن یک عراده موتر نوع فلانکوچ از جاده در کوتل «ورسل» این ولسوالی، یک مرد و یک زن جان باخته و ۱۱ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

به‌گفته‌ی فدایی، این موتر ۱۳ سرنشین داشته و از بازار «چپراسک» به طرف بازار «ورسل» در حرکت بوده و در مسیر راه از جاده منحرف شده است.

فدایی می‌افزاید که در میان زخمیان این حادثه دو زن و یک کودک نیز شاملند که وضعیت شماری از زخمیان وخیم گزارش شده است.

در همین حال، اسحاق‌علی رشیدی، مدیر ترافیک طالبان در دایکندی می‌گوید که در پی برخورد یک عراده موتر نوع «سرفرونر» با یک عابر پیاده در مسیر بازار کهنه و شهرک جدید این ولایت، فرد عابر جان باخته است.

به‌گفته‌ی رشیدی، فرد جان‌باخته محمدحسن نام دارد و حدود ۸۰ سال سن داشته است. در پیوند به این حادثه، راننده‌ی موتر بازداشت شده است.

علت وقوع هر دو حادثه خرابی جاده و بی‌احتیاطی رانندگان عنوان شده است.

این درحالی است که ولایت دایکندی در زون مرکز یکی از ولایات کوهستانی و سخت‌گذر کشور است که در فصل سرما و زمستان بارها گواه چنین حادثات مرگبار بوده است.

منبع

Be the first to comment on "دو حادثه ترافیکی جداگانه در دایکندی جان سه نفر را گرفت و ۱۱ زخمی برجای گذاشت"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*