سود ۲۷۸ هزار پوندی رونالدو از پرونده جنجالی تجاوز!

دادگاهی در آمریکا کریستیانو رونالدو را در پرونده جنجالی تجاوز به یک زن تبرئه و وکیل شاکی را به پرداخت نزدیک به ۲۸۰ هزار پوند به فوق‌ستاره پرتغالی محکوم کرد.

پرونده اتهام تجاوز جنسی کریستیانو به یک دختری در سال ۲۰۰۹ سال گذشته به نفع دارنده ۵ توپ طلای بهترین بازیکن دنیا بسته شد و رونالدو از این اتهام تبرئه شد. و وکیل شاکی پرونده باید مبلغی نزدیک به ۲۸۰ هزار پوند به کریستیانو بدهد.

کاترین مایورگا، مدل پیشین آمریکایی سال گذشته با طرح شکایت جدید علیه رونالدو خواستار دریافت غرامت ۱۸ میلیون پوندی شد ولی دادگاه در نهایت رای را به نفع فوق تاره پرتغالی داد.

جنجال جدید در پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به یک زن آمریکایی

طبق گزارش‌های رسیده وکیل رونالدو خواستار مبلغ ۲۷۸ هزار پوند هزینه صرف شده در دادگاه به خاطر این اتهام اشتباه از این مدل شد. دادگاه رای را به نفع کریستیانو داده و مدل شاکی باید این مبلغ را به وکیل رونالدو پرداخت کند تا این پرونده برای همیشه بسته شود.

پیش از این مایورگا مدعی شد که رونالدو در سال ۲۰۱۰ مبلغ ۲۷۵ هزار پوند به او پرداخت کرده بود تا او را از صحبت کردن در مورد این حادثه باز دارد و از پیگیری اتهامات جلوگیری کند. اما ۸ سال بعد، پس از افشای جزئیات ارتباطات بین وکلای رونالدو توسط «فوتبال لیکس»، مایورگا به نیت به‌دست آوردن میلیون‌ها پوند از کریستیانو شکایت کرد.

کریستیانو همیشه تجاوز به مایورگای ۴۰ ساله در اتاق هتل لاس وگاس در سال ۲۰۰۹ را انکار کرده و اصرار دارد که آنها رابطه توافقی داشته‌اند، و پلیس هم هرگز اتهامی را مطرح نکرده و مدرکی دال بر تجاوز به دست نیاورد.

کریستیانو رونالدو از اتهام تجاوز در سال ۲۰۰۹ تبرئه شد

در زمان تجاوز ادعایی، رونالدو که در آن زمان ۲۴ سال داشت، با پسر عمویش در لاس وگاس بود. خانم مایورگا که در آن زمان ۲۵ سال داشت در کلوپ شبانه Rain کار می‌کرد و با ستاره در منطقه VIP سالن ملاقات کرد.

پرونده تجاوز کریستیانو به مایورگا که در سال‌های اخیر داغ شده و به شوژه رسانه‌ها شده است.

منبع

Be the first to comment on "سود ۲۷۸ هزار پوندی رونالدو از پرونده جنجالی تجاوز!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*