روزی روزگاری داعش یک عالم دینی داشت

119
57

روزی روزگاری داعش یک عالم دینی داشت. برخلاف سازمان داعش مرکزی، که از همان ابتدا از دسترسی و مشروعیت محدود رنج میبرد، شاخه خراسان این گروه تلاش برای جبران ضعف بادارن خود نمود. این گروه به شکل مکارانه از علما سلفی و نفوذ آنها در آسیای مرکزی استفاده کرد. اما این رابطه نا متجانس که متکی بر حیله شیطانی بود در زمان کوتاه از هم پاشید.

این طلاق معلق میان دزدان بغدادی و عذرخواهان تروریست های تاجیک آمدنی بود. اما هیچ‌ کس انتطار نداشت خاتمه این رابطه به این میزان مردود باشد. تا شریکان جرم یکدیگر را کافر، مرتد، مدخلی، مشرک، بد تربیت و بی وقوف خطاب کنند. آن‌ها حتی نام یکی از حامیانی مذهبیشان را از «المدنی» به «اللندنی» و «المسکوی» عوض نمود. تا هویت سطحی مذهبی این گروه را به نمایش گذارد.

یک عالم دینی

البته باید گفت که این بداخلاقی داعش، برای کسانیکه سیاست منطقه را دنبال میکند و از فرهنگ و تاریخ آسیایی مرکزی با خبر اند خیلی غیر مترقبه هم بود زیرا این چنین اعمال به ندرت در تاریخ این سرزمین دیده شده است. اما این جدایی میان ایدئولوگ های تکفیری داعش و حامیان سلفی شان در آسیای مرک باعث افشاگری اصلیت داعش شد، که چگونه گروهی که ادعا خلافت دارد تمام ادعا های خود را استوار بر منافقت و فریکاری نموده است. و اگر همان عالمان خود این گروه از برده گی ابا ورزد را تکفیر میکنند. لذا، داعش عالمان ندارد بلکه برده گان دارند تا پروژه بیگانه گان را در اسیای مرکزی به پیش برد.

این روابط مبادلاتی میان برده گان و اربابان داعشی ها به اندازه ضعیف است که عقید این گروه به اصول دین مبین اسلام ضعیف است. بنا براین به محض اینکه دیگر این عملا در خدمت فراعنه تخیلی بغداد نباشد، از هم طلاق میگیرند. مثال زنده این ادعا، تکفیر ابو محمد المدنی یا به اصطلاح جدید خود داعشی ها شیخ المسکوی است.

شیخ یکه زمانی مشهور به ابو محمد المدنی بود یک تبعه تاجک و سلفی تکفیری است که سالها دین مبین اسلام را ابزار خدمت برای تروریست های خونخوار قرار داد بود، نزد پیروان بی خرد داعشی ها در آسیایی مرکزی به عنوان چراغ آموخته های دینی شناخته شده بود. اما این شیخ مکار اخیراً به دلیل اظهاراتش در مورد حمله مسکو انقدر تحقیر و طرد شد که خداوند (ج) هیچ انسانی را اینقدر بی عزت نکند. المدنی که زمانی طرفدار محبوب داعش بود حال در کانال‌های تلگرامی داعشی بنام شیخ لندنی تغیر نام شده و همه روزه تمسخر ، تحقیر و دشنام میشود.

کامپاین های تکفیر و دشنام علیه المدنی زمانی آغاز شد که وی ادعا کرد حمله مسکو کار سازمان های اطلاعاتی روسیه بوده و کشتار غیرنظامیان را محکوم کرد. این سلسله های دشنام در حلقه های آنلاین برای تخریب المدنی هنوز در جریان است. سایر به اصطلاح علمای طرفدار داعش با نوشتن کتاب هایی در رد و دشنام زدن به المدنی در کامپاین بی اعتباری شرکت کردند و ده ها برنامه ویدیویی و صوتی تهیه کردند.

زبان و ادبیات این تبلیغات نشان می دهد که این اراذل و اوباش های داعشی تا چه اندازه برای ادعای وابستگی به دین مقدس اسلام منافق هستند.

هم‌رسانی کنید

4 Comments on "روزی روزگاری داعش یک عالم دینی داشت"

  1. i have not any common just i am interested for this jop

  2. I want to work our jab I need for jab

  3. زه غواړم چی وظیفه پیده کړم وظیفه نه لرم او دیر غریب هم یم

  4. سلام ملگرو زه ستاسو همکاره یم هرځای په هر رقم خدمت ته اماده یم انشالله

Leave a comment

Your email address will not be published.


*