یک زن در اسکاتلند به ‌دلیل حمله بر دو پناه‌جوی افغان به یک سال زندان محکوم شد

اسکاتلند

بر‌بنیاد گزارش‌ها، یک زن در اسکاتلند که به حمله بی‌دلیل بر دو پناه‌جوی افغان در شهر آبردین این کشور اعتراف کرده، به یک سال زندان محکوم شده است.

رسانه‌های بین‌المللی روز سه‌شنبه، ۱۸ دلو، گزارش داده‌اند که این زن بریتانیایی ۳۸ ساله سارا کریگ نام دارد و در ماه اکتوبر سال گذشته بر دو زن پناه‌جوی افغان در جاده کید شهر آبردین حمله کرده بود.

در جلسه دادگاه شهر آبردین گفته شده است که این زنان پناه‌جو از افغانستان بوده و این مهاجم را نمی‌شناخته‌اند.

ایان والاس، قاضی دادگاه، این رویداد را «زشت و آزاردهنده» خوانده و قربانیان را «افراد آسیب‌پذیر که به این کشور آمده‌اند» توصیف کرده است.

در جلسه دادگاه گفته شده که این زن‌های مهاجر زمانی که از هوتل موقت محل اقامت خود برای پیاده‌روی خارج شده بودند، خانم کریگ بی‌دلیل، شروع به تعرض بر آن‌ها کرده است.

او بارها با مشت ولگد آن‌ها را مورد ضرب‌وشتم قرار داده و روی سر یکی از آن‌ها جای زخم باقی مانده است.

خانم کریگ دو اتهام تعرض که در یکی از آن‌ها به چهره قربانی تغییر شکل دایمی وارد شده است را پذیرفته و اعتراف کرده که در جریان همان حادثه نسبت به سه تن دیگر نیز رفتاری با انگیزه نژادپرستانه داشته و به آن‌ها با کلمات توهین‌آمیز حمله لفظی کرده است.

اسکاتلند

بر‌بنیاد گزارش‌ها، یک زن در اسکاتلند که به حمله بی‌دلیل بر دو پناه‌جوی افغان در شهر آبردین این کشور اعتراف کرده، به یک سال زندان محکوم شده است

منبع

1 Comment on "یک زن در اسکاتلند به ‌دلیل حمله بر دو پناه‌جوی افغان به یک سال زندان محکوم شد"

  1. I gained something new reading this; thanks for sharing your post.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*