تصاویر مدار بسته از حمله انتحاری در منطقه حیات‌آباد در پیشاور پاکستان را نشان می‌دهد

رسانه‌‌های پاکستانی گزارش داده‌اند که در حمله انتحاری بر یک کاروان نظامی در  شهر پیشاور آن کشور، دست‌کم هشت نفر زخمی شده‌اند.

به گزارش “اکپرس تریبیون”، این انفجار  امروز (سه‌شنبه، ۲۷ سرطان) در منطقه‌ی «حیات‌آباد» پیشاور رخ داده است. این رسانه‌ به نقل از پولیس پاکستان نوشته است که این انفجار یک حمله “تروریستی” است و فرد عامل آن، کشته شده است. مقام‌های پولیس پاکستان گفته‌اند که زخمی‌ها برای درمان به شفاخانه‌ها منتقل شده‌اند و تحقیقات در مورد نوعیت این انفجار آغاز شده است. بر اساس گزارش اکپرس تریبیون، گروه تازه تأسیس “تحریک جهاد پاکستان” مسئولیت این انفجار را به عهده گرفته است. این انفجار در حالی رخ داده است که اخیرا ۱۲ سرباز ارتش پاکستان در حملات مسلحانه ایالت بلوچستان این کشور کشته شده‌اند. حملات علیه ارتش پاکستان پس از پایان آتش‌بس با تحریک طالبان آن کشور (تی‌تی‌پی) در ماه نوامبر سال گذشته‌ی میلادی، افزایش یافته است.

حمله انتحاری

یو ځانمرگي بریدگر د پیښور حیات آباد سیمه کې د پاکستاني امنیتي ځواکونو موټریز کاروان په نښه کړی دی. د راپورونو له مخې پدې برید کې دوه پاکستاني سرتیري وژل شوي او یو شمیر نور ټپیان شوي دي.

رسانه‌‌های پاکستانی گزارش داده‌اند که در انفجاری بر یک کاروان نظامی در  شهر پیشاور آن کشور، دست‌کم هشت نفر زخمی شده‌اند. به گزارش “اکپرس تریبیون”، این انفجار  امروز (سه‌شنبه، ۲۷ سرطان) در منطقه‌ی «حیات‌آباد» پیشاور رخ داده است. این رسانه‌ به نقل از پولیس پاکستان نوشته است که این انفجار یک حمله “تروریستی” است و فرد عامل آن، کشته شده است. مقام‌های پولیس پاکستان گفته‌اند که زخمی‌ها برای درمان به شفاخانه‌ها منتقل شده‌اند و تحقیقات در مورد نوعیت این انفجار آغاز شده است. بر اساس گزارش اکپرس تریبیون، گروه تازه تأسیس “تحریک جهاد پاکستان” مسئولیت این انفجار را به عهده گرفته است. این انفجار در حالی رخ داده است که اخیرا ۱۲ سرباز ارتش پاکستان در حملات مسلحانه ایالت بلوچستان این کشور کشته شده‌اند. حملات علیه ارتش پاکستان پس از پایان آتش‌بس با تحریک طالبان آن کشور (تی‌تی‌پی) در ماه نوامبر سال گذشته‌ی میلادی، افزایش یافته است.

حمله انتحاری

یو ځانمرگي بریدگر د پیښور حیات آباد سیمه کې د پاکستاني امنیتي ځواکونو موټریز کاروان په نښه کړی دی. د راپورونو له مخې پدې برید کې دوه پاکستاني سرتیري وژل شوي او یو شمیر نور ټپیان شوي دي.

منبع

Leave a comment

Your email address will not be published.


*